Katalog

Balony i akcesoria 

Stwórz niecodzienną dekorację dla solenizanta i zaskocz go tym, co zobaczy! Oferujemy balony urodzinowe w zabawnych kształtach. Dobierz idealny wzór i wywołaj uśmiech wśród swoich znajomych. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria na przyjęcie w wielu różnych osłonach. Możesz wybrać Spongeboba, Spidermana, księżniczki znane z bajek Disneya, Minionki, a także ozdoby z napisami i zabawnymi grafikami. Czyli wszystko, co tylko sobie wymarzysz.

Oferowane balony dostępne są w wersji foliowej oraz lateksowej. Świetnie prezentują się podczas imprezy urodzinowej każdego typu – zarówno dla dzieci, jak i nieco starszych osób. Bez względu na wiek i upodobania w naszym sklepie znajdziesz wszystko czego potrzeba, by zorganizować niezapomniane przyjęcie pełne kolorów.

Balony są doskonałym gadżetem, który sprawdzi się nie tylko na zabawie urodzinowej. Z ich pomocą można stworzyć efektowne i stylowe dekoracje. Pięknie wyglądają chociażby balony w pastelowych kolorach umieszczone pod sufitem w sali weselnej. Balony świetnie wyglądają zarówno w masie, jak i pojedynczo. Mają w sobie coś takiego, co wywołuje uśmiech na twarzy każdego.

Balony cyfry i litery są idealne jako dekoracje urodzinowe. Fajnie podkreślają charakter imprezy. Polecamy też balony, szczególnie balony z helem jako element do sesji zdjęciowych. Zdjęcia z wykorzystaniem balonów są lekkie, zabawne i romantyczne. Balony z helem są również świetne jako dekoracja na imprezach plenerowych. Są niezwykle efektowne jako pojedyncze ozdoby umieszczone w różnych punktach z pomocą obciążników, jak i zebrane w większe, kolorowe kompozycje. Garden party nie może się więc obyć bez kolorowych balonów.

Najlepsze balony na każdą okazję znajdziesz właśnie u nas! Zapraszamy do sklepu Mix Party w Bydgoszczy.

na stronę