Katalog

Sylwester 

Ta jedyna noc w roku, kiedy można rzucić wszystko i zacząć od nowa! Chodzi właśnie o noc sylwestrową kiedy to zabawa do białego rana ujdzie wszystkim na sucho. Jak najlepiej wejść w nowy rok?

Dla kobiet proponujemy złotą, czarną lub czerwoną maskę albo opaskę z piórem w kolorze niebieskim, złotym, srebrnym lub fioletowym. Niech ich delikatne dłonie zasłonią czarne lub czerwone rękawiczki, a dla odważniejszych siatkowe w kolorze neonu z piórami. Jeszcze tylko czarne lub niebieskie boa na szyje, długa cygaretka, tuba konfetti w motyle lub dolary i można wejść w epicki nowy rok! Dla Panów przygotowaliśmy zestaw kapeluszy i much. Mamy cylinder w wielu kolorach, kapelusz gangsterski i w wersji mini oraz melonik, z którymi świetnie skomponuje się srebrna, czarna satynowa albo kolorowa mucha.

Dla osób, które wolą klimaty wielkiego miasta, szumu ulic i kolorowych neonów lat 70, 80 i 90 mamy złote i srebrne konfetti, srebrne lampiony, balony w wielu kolorach i kształtach, okulary z żaluzjami, czerwone peruki z rogami i koronę specjalnie na nowy rok.

na stronę