Luźne, zszyte z różnych wzorów ubranie, kolorowe włosy, czerwony nos i pomalowana twarz - klasyczny wizerunek klauna wciąż pozostaje bez zmian. Ta charakterystyczna postać niegdyś kojarząca się głównie z artystą cyrkowym, dziś jest pożądanym gościem festynów, imprez urodzinowych czy charytatywnych. Klauni odwiedzają też szpitale oraz domy pomocy społecznej, niosąc uśmiech najbardziej potrzebującym.

Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą, czy chcesz sprawić niespodziankę swojemu dziecku, występując w przebraniu klauna, potrzebujesz odpowiedniego stroju oraz dodatków. Mnogość dostępnych opcji może przyprawić o zawrót głowy. Dlatego poniżej prezentujemy trzy propozycje, które mogą Cię zainteresować w zależności od kwoty, jaką chcesz przeznaczyć na zakup: od ekonomicznej, zawierającej podstawowe elementy stroju i niedrogie dodatki poprzez standardową, która powinna wystarczyć do jednorazowego występu, aż do wersji premium dla zainteresowanych najlepszą dostępną ofertą.   

Pamiętaj, że stroje, dodatki i gadżety można łączyć w różnych konfiguracjach, a ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.

WERSJA EKONOMICZNA:

1. Żółto-czerwony kombinezon z niebieskimi rękawkami i kryzą. Obszerny, nie utrudnia ruchów. Uszyty z tkaniny barwionej na jasne, żywe kolory, spełnia swoją rolę, nie obciążając nadto kieszeni. W komplecie ze strojem - czapka. CENA: 59 ZŁ.

2. Peruka afro w kolorze tęczy. Mocowana na elastycznej siateczce dopasowuje się do głowy. CENA: 23,90 ZŁ.

3. Nos klauna piankowy. Samonośny. CENA: 4,90 ZŁ.

4. Rękawiczki klauna krótkie z ozdobnymi przeszyciami na wierzchniej części dłoni. Rozmiar uniwersalny. Dostępne w kilku kolorach m.in. czerwonym, żółtym. CENA: do 9,70 ZŁ.

5. Zestaw do charakteryzacji zawierający farbki i kredki w ośmiu różnych kolorach. W komplecie znajduje się również pędzelek z gąbką do nakładania makijażu. CENA: 15,90 ZŁ.

6. Gigantyczne okulary klauna - zabawny gadżet i jednocześnie kolorowe uzupełnienie stroju. Zwraca uwagę i świetnie nadaje się jako akcesorium do zabawy. CENA: 8,50 ZŁ.

7. Kwiatek psikawka - niezastąpiony gadżet do psikusów i wszelkiego rodzaju wygłupów. Bezpieczny, prosty w obsłudze i dający możliwość wielokrotnego wykorzystania. Klasyka. CENA: 10,90 ZŁ.

CENA ZESTAWU: OK. 133 ZŁ.

WERSJA STANDARD:

1. Kombinezon klauna wykonany z materiału charakteryzującego się satynowym połyskiem. Strój stanowi wariację klasycznego motywu łączącego dwie połówki kostiumu o różnych wzorach w oryginalną całość. CENA : 95 ZŁ LUB 99 ZŁ (XL).

2. Peruka afro w kolorze tęczy. Mocowana na elastycznej siateczce dopasowuje się do głowy. CENA: 23,90 ZŁ.

3. Gumowy nos klauna mocowany na gumce. Naciśnięty, wydaje piszczący dźwięk. CENA: 11,90 ZŁ.

4. Rękawiczki klauna krótkie z ozdobnymi przeszyciami na wierzchniej części dłoni. Rozmiar uniwersalny. Dostępne w kilku kolorach m.in. czerwonym, żółtym. CENA: do 9,70 ZŁ.

5. Zestaw do charakteryzacji zawierający farbki i kredki w ośmiu różnych kolorach. W komplecie znajduje się również pędzelek z gąbką do nakładania makijażu. CENA: 15,90 ZŁ.

6. Gigantyczna żółta mucha klauna w kolorowe groszki. Zakładana na gumkę. Polecana jako uzupełnienie stroju. CENA: 13,60 ZŁ. 

7. Pistolet z flagą. Klasyczny gadżet do robienia psikusów. Nieodłączny element wielu gagów. Zaskoczenie szybko zmienia się w śmiech. CENA: 13,90 ZŁ.

CENA ZESTAWU: OK. 184 ZŁ / 188 ZŁ (ZE STROJEM W ROZMIARZE XL).

WERSJA PREMIUM:

1. Profesjonalny strój klauna, składający się z pięciu elementów: kamizelki, fraka, spodni, muchy oraz kapelusza. Kolorowy i łatwy w zakładaniu. Gwarantuje możliwość doboru dodatków w różnych odcieniach - zieleni, żółci, czerwieni. Materiał charakteryzuje się atłasowym połyskiem, co dodatkowo przyciąga uwagę. CENA: 169 ZŁ LUB 189 ZŁ (XL).

2. Bujna peruka afro w kolorach tęczy. Wersja premium. Mocowana na elastycznej siateczce dopasowuje się do głowy. CENA: 46 ZŁ.

3. Rękawiczki klauna krótkie z ozdobnymi przeszyciami na wierzchniej części dłoni. Rozmiar uniwersalny. Dostępne w kilku kolorach m.in. czerwonym, żółtym. CENA: do 9,70 ZŁ.

4. Zestaw do charakteryzacji w wersji XL. Produkt zawiera dużą tubkę białego fluidu oraz pięć kredek i cztery farbki do charakteryzacji. W komplecie znajdują się również gąbka i pędzelek. Zestaw uzupełnia nos klauna na gumce, dzięki czemu nie trzeba go kupować osobno. CENA: 27,90 ZŁ.

5. Nakładki wykonane z pianki pokrytej materiałem. Kolorowe i uniwersalne. Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Zalecane do użytku w pomieszczeniach. CENA: 34,50 ZŁ.

6. Skarpety klauna w paski. Dostępne w wersji biało-czerwonej lub biało-niebieskiej. Elastyczne, grube. CENA: 18,90 ZŁ.

7. Dmuchana kolorowa trąbka dostępna w czterech odcieniach. Bezpieczny gadżet do zabawy z dziećmi, rozwijający kreatywność i wyobraźnię. CENA: 17,90 ZŁ.

CENA ZESTAWU: OK. 324 ZŁ / 344 ZŁ (ZE STROJEM W ROZMIARZE XL).

Powyższe propozycje stanowią tylko wycinek szerokiej gamy produktów dostępnych w naszym sklepie.

Cały asortyment dedykowany klaunom prezentujemy w zakładce Styl > Klauny dostępnej pod tym adresem.

Zapraszamy do przejrzenia oferty i życzymy udanych zakupów.