I. Informacje ogólne

1. Sklep internetowy  MIXPARTY.pl  prowadzony jest przez  firmę PB Paulina Brzeska NIP: 5542706644, REGON 341363313. ul.Toruńska 30, 85-023 Bydgoszcz.

2. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż strojów i akcesoriów karnawałowych, imprezowych za pośrednictwem witryny internetowej www.mixparty.pl

3. MIXPARTY.pl jest sklepem w którym sprawnie  i bezpiecznie dokonasz zakupów. Nasz zespół stara się usprawniać proces robienia zakupów, dlatego też w razie  pojawienia się wszelkich problemów prosimy o kontakt e-mail: sklep@mixparty.pl

Telefon: 606 825 808 

4. Klientem w sklepie internetowym może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna lub osoba prowadząca działalność gospodarczą w jakiejkolwiek formie przewidzianej prawem.

5. Korzystanie ze sklepu MIXPARTY.pl oznacza  akceptację niniejszego regulaminu.

 

6. Niniejszy regulamin określa:

 • przedmioty transakcji oraz ich ceny,
 • procedurę składania i realizacji zamówień,
 • formy płatności,sposoby i koszty dostawy towarów,
 • prawo dokonywania zmian lub rezygnacji od umowy sprzedaży,
 • procedurę składania zwrotu/ reklamacji towaru,
 • prawo ochrony danych osobowych i bezpieczeństwo płatności,
 • postanowienia końcowe.

 

II. Przedmioty  transakcji oraz ich ceny

1. Przedmiotem transakcji są towary wymienione i opisane na stronie internetowej sklepu MIXPARTY.pl w chwili składania zamówienia. 

2. Wszystkie towary oferowane przez sklep są nowe.

3. Ceny produktów podawane są w złotych polskich i są to ceny brutto.

4. Sklep MIXPARTY.pl zastrzega sobie prawo do zmian w cenniku oraz wprowadzania akcji promocyjnych. Klient, który kupił już dany produkt zobligowany jest do ceny obowiązującej go w dniu złożenia zamówienia. 


III. Procedura składania i realizacji zamówień 

1. Zakupy można robić w sklepie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 14:30 realizowane są tego samego dnia. Po godzinie 14:30, w soboty, niedziele i święta, realizowane są w najbliższym dniu roboczym. 

2. Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz z koszykiem zakupów na stronie internetowej.

3. Klient ma dwie możliwości zrobienia zakupów:

 • Jednorazowe wypisanie danych do wysyłki,
 • Złożenie zamówienia poprzez formularz rejestracyjny.

Rejestracja umożliwia zapamiętanie danych klienta i sprawniejsze dokonywanie zakupów. Po wypełnieniu formularza na wskazany adres zostanie wysłany link aktywacyjny. Kliknięcie linku aktywacyjnego jest potwierdzeniem prawdziwości danych w formularzu rejestracyjnym. 

4. Klient wyraża zgodę na umieszczenie danych osobowych w bazie danych sklepu internetowego Sprzedającego, otrzymywanie wiadomości promocyjnych  oraz ma prawo do wglądu w swoje dane, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia oraz wyraża zgodę na ich przetwarzanie w celach związanych z realizacją umowy sprzedaży.

5. Złożenie zamówienie przez kupującego w formie elektronicznej zostaje przyjęte do realizacji w momencie potwierdzenia zamówienia przez sklep. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia zamówienia w e-mailu ze szczegółowymi informacjami zamówienia.

6. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się: 

 • w przypadku zamówień płatnych za pobraniem – w chwili otrzymania zamówienia
 • w przypadku zamówień płatnych serwisem PayU – po zaksięgowaniu wpłaty na koncie firmy.
 • w przypadku zamówień płatnych przelewem – w chwili wpływu należności na konto

7. Na wszystkie zamówione towary sklep MIXPARTY.pl wystawia dowód zakupu.

 

IV. Formy płatności

1. Klient może wybrać następujące formy płatności za towar:

 • Przy odbiorze za pośrednictwem firmy kurierskiej – opłata następuje w chwili otrzymania towaru.
 • Wpłata na konto bankowe przed wysyłką. 
 • Wpłata za pośrednictwem systemu PayU.
 • Odbiór osobisty, opłacony przelewem lub  gotówką, po uprzednim umówieniu telefonicznym.

 

V. Sposoby i koszty dostawy towaru

1. Towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS.

2. Koszt dostarczenia zamówionego towaru od poniedziałku do piątku przez firmę kurierską wynosi:

 • przy wpłacie na konto: 12,90 zł;
 • za pobraniem u kuriera: 14,90 zł.

3. Wyżej opisane koszty przesyłki dotyczą osób zamieszkujących teren Rzeczypospolitej Polskiej.

4. Czas dostawy towaru przez firmę kurierską w dni robocze wynosi: 24-48h od chwili wysyłki, z tego 99 % paczek jest już następnego dnia u Klienta.

5. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za wydłużenie czasu dostawy z przyczyn nie leżących po stronie sklepu. 

6. Przy zamówieniach powyżej kwoty 400 zł dostarczanych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej przesyłka jest darmowa.

7. Możliwy jest odbiór osobisty towaru w Bydgoszczy przy ul. Toruńska 30, po uprzednim umówieniu telefonicznym.

8. Klient powinien zwrócić uwagę na stan przesyłki przy jej odbiorze, w szczególności czy przesyłka nie została uszkodzona lub zniszczona podczas transportu. W razie uszkodzenia lub zniszczenia przesyłki podczas transportu, należy w obecności kuriera sporządzić protokół szkody, zawierający datę i godzinę doręczenia przesyłki, imiona i nazwiska osób sprawdzających zawartość przesyłki, jej zawartość i stan, w jakim dotarła. Protokół ten należy przesłać do sklepu MIXPARTY.pl

9. Istnieje  możliwość realizacji dostawy zamówienia w sobotę na indywidualne życzenie Klienta, po uprzednim opłaceniu towaru wraz z kosztami wysyłki. Koszt realizacji takiego zamówienia to 36 zł. 
Dodatkowym warunkiem realizacji takiego zamówienia jest wcześniejsze sprawdzenie czy usługa w danej miejscowości jest realizowana.

10. Koszty dostawy poza teren Rzeczypospolitej Polskiej obliczane są indywidualnie na prośbę Klienta. Wiąże się to z dodatkową opłatą. 

VI. Prawo dokonywania zmian lub rezygnacji od umowy sprzedaży.

1. Od chwili złożenia zamówienia do chwili wystawienia dokumentu sprzedaży, klient ma prawo dokonania zmian zakupu za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie.

2. Zmiany mogą dotyczyć:

 • Rezygnacji z całości zamówienia bądź jego części,
 • Dokupienia towaru,  
 • Zmiany w adresie dostawy zamówienia,
 • Zmiany danych na fakturze.

3. Od chwili wysłania towaru klient nie może modyfikować zamówienia.

4. Kupujący będący konsumentem może odstąpić od umowy bez podania przyczyny, przesyłając elektronicznie stosowne oświadczenie w terminie 14 dni od dnia dostarczenia zamówienia. Zwracany towar należy odesłać w ciągu 14 dni od przesłania oświadczenia.

5. W przypadku rezygnacji z zamówienia zwrot należności nastąpi w terminie 14 dni roboczych od dnia otrzymania towaru od klienta.  

6. Zwrot nastąpi na konto klienta, z którego płatność została dokonana. Jeżeli klient nie posiada własnego konta bankowego należność zostanie zwrócona przekazem pocztowym na adres przez niego wskazany.

VII. Procedura składania zwrotu/reklamacji towaru.

1. Klient będący konsumentem może zwrócić towar bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Towar wraz z wypełnionym oświadczeniem odstąpienia od umowy oraz dokumentem sprzedaży (np. paragon) należy odesłać na adres sklepu MIXPARTY.pl. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.

2. Klientom nie będącym konsumentami w rozumieniu przepisu art. 22 (1) k.c. tj. firmom, szkołom, fundacjom, stowarzyszeniom itp. nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy. Istnieje możliwość wymiany na inny towar o tej samej wartości po wcześniejszym jej uzgodnieniu z MIXPARTY.pl. Koszt wymiany spoczywa na Kliencie.

3. Zwrot jest możliwy tylko w przypadku, gdy towar nie zostanie naruszony poza granicami zwykłego zarządu. 
"Art 38 Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: (...)
pkt. 5 w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowanianie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu." (np. produkty hermetycznie pakowane (np. nakładki na zęby, sztuczne rany, rzęsy, farby itp.); produkty natury osobistej (np. peruki, rajstopy, pończochy))”

4. Zwrot/reklamacja bez dokumentu potwierdzającego sprzedaż zostanie rozpatrzona negatywnie.

5. W przypadku odstąpienia od umowy, zwrot należności nastąpi w terminie 14 dni roboczych od dnia otrzymania towaru od Klienta. W przypadku zamówień odsyłanych w całości do zwracanej kwoty za towar zostanie doliczona wartość najtańszej przesyłki oferowanej w sklepie.

6. Klientowi przysługuje prawo do założenia reklamacji. Przyczyny reklamacji to:

 • wady fabryczne towaru
 • wady powstałe w wyniku dostawy.

W przypadku wad powstałych w trakcie dostawy niezbędne jest, wraz z listonoszem lub kurierem, spisanie protokołu reklamacyjnego.

 • W przypadku reklamacji należy wypełnić formularz zwrotu/reklamacji, odesłać towar na własny koszt na adres sklepu MIXPARTY.pl, wraz z dokumentem sprzedaży.
 • Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji sklep MIXPARTY.pl wymieni reklamowany towar na pełnowartościowy lub jeżeli wymiana nie będzie możliwa zwróci należność za reklamowany towar oraz koszty odesłania towaru w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty rozpatrzenia reklamacji, na wskazane w formularzu konto bankowe.
 • Sprzedający na rozpatrzenie reklamacji przewiduje czas maksymalnie 14 dni od dnia otrzymania towaru i formularza o czym poinformuje Klienta drogą elektroniczną lub telefoniczną.
 • Sklep MIXPARTY.pl nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.


II. Prawo ochrony danych osobowych i bezpieczeństwo płatności.

1. Klient w chwili składania zamówienia wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez  sklep MIXPARTY.pl, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

2. Sklep MIXPARTY.pl przetwarza udostępnione dane osobowe w celu prawidłowej realizacji umowy sprzedaży oraz uniemożliwia dostęp do nich osobom trzecim.

3. Płatności odbywają się za pośrednictwem platformy PayU, dzięki czemu klient ma zapewnione bezpieczeństwo w trakcje wykonywania transakcji.


III. Postanowienia końcowe

1. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie zastosowanie mają przepisy prawa polskiego, Kodeksu Cywilnego oraz przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

2. Sklep MIXPARTY.pl zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu w dowolnym czasie i zamieszczenia go na niniejszej stronie www. Wszelkie zmiany w regulaminie zostaną umieszczone w sklepie i obowiązują od dnia ich publikacji. Zamówienia złożone przed publikacją zmian Regulaminu obowiązuje regulamin w chwili złożenia zamówienia.

3. Dokonując zakupów Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych przez firmę PB Paulina Brzeska ul. Toruńska 30, 85-023 Bydgoszcz

 

Dane kontaktowe:
Tel. 606 825 808
Pracujemy w godzinach 8:30-16:30

 

Dane firmowe:
PB Paulina Brzeska
Ul. Toruńska 30, 85-023 Bydgoszcz
Nip: 5542706644
Nr konta bankowego: 33114020040000320274588241