Które stroje karnawałowe cieszą się największym uznaniem?

2022-02-23
Które stroje karnawałowe cieszą się największym uznaniem?

Czas karnawału kwitnie w najlepsze! Nieodłącznym elementem tego okresu są oczywiście bale przebierańców. Jak co roku, jest kilka kostiumów, które cieszą się największym uznaniem. Które stroje karnawałowe dla dorosłych są najpopularniejsze? Przeczytasz w naszym dzisiejszym artykule!

Stroje policjantów i strażaków, czyli marzenie z dzieciństwa

Pamiętacie, kim jako dzieci chcieliście zostać, gdy dorośniecie? Jesteśmy przekonani, że wielu z Was marzyło o mundurowym stroju i ratowaniu świata. I choć być może nie udało Ci się spełnić swoich dziecięcych marzeń, to nic straconego! Na jedną noc możesz zmienić się w bohatera z pomocą karnawałowych strojów mundurowych. Postaw na strój strażaka, policjanta, żołnierza czy kapitana. W końcu to nie tylko narażanie swojego życia, ale też zostanie bohaterem w oczach kobiet. Dlatego tak popularny jest obecnie strój policjanta i strój strażaka. Nie zapominajmy też o kobietach! W końcu nie każda dama chce zostać księżniczką. Na różnych imprezach karnawałowych często pojawia się też motyw stroju policjantki! A jeśli wolicie stanąć po tej gorszej stronie i samemu zostać przestępcą, za którym uganiają się policjanci, możecie postawić na przebranie więźnia lub strój pirata.

Licencjonowane stroje karnawałowe dla dorosłych

Prawdziwą popularnością cieszą się licencjonowane stroje karnawałowe dla dorosłych. Opowiada o nich pracownik MixParty.pl – sklepu z przebraniami karnawałowymi i wszystkim na imprezę:

Licencjonowane stroje karnawałowe dla dorosłych to wyselekcjonowana kolekcja przebrań, które wiernie odwzorowują ukochane postacie z bajek, filmów czy gier. Znajdują się tutaj wyłącznie kostiumy wiernie odzwierciedlające prawdziwe postacie z bajek. W naszej ofercie jest strój Harry’ego Pottera, przebrania ze Star Wars, DC, Marvela, Pokemonów, South Parku i wiele, wiele więcej! Jeśli chcecie zaskoczyć wszystkich na imprezie realistycznym kostiumem, stroje licencjonowane to doskonały pomysł. 

Powrót ery disco i stroje lata 80., 90.!

Czy czytają nas osoby, które tęsknią za latami 80., 90. i erą disco? Świetnie się składa! Stroje lata 80 są teraz absolutnie w modzie! Propozycji jest tak wiele, że z pewnością trudno będzie o dwie identycznie ubrane osoby na imprezie. Totalnym hitem jest oczywiście strój dresa. Nie ma nic lepszego niż ortalionowy, kolorowy, błyszczący komplet! Jako dodatki możesz wybrać złote naszyjniki (koniecznie gruby łańcuch!) czy też peruki z natapirowanymi włosami. Do tego adidaski, białe skarpetki i modny strój lata 80 gotowy! Nie zapominajmy też o przebraniach w stylu fitness. Kolorowe getry i body zestawione ze sportowymi butami i neonowymi ocieplaczami to absolutny must have każdej dziewczyny, która chce na jeden wieczór cofnąć się o kilka dekad i wrócić do ery disco. 

pixel