Styl bajkowy

( ilość produktów: 1779 )

Styl bajkowy daje nam wiele możliwości spełnienia marzenia, jakim jest przeobrażenie się w postacie z ulubionych bajek. Dzięki niemu mamy możliwość  chociaż przez chwilę zasmakować życia księżniczki, czy posiadającego fantastyczne moce Spiderman. Daje ogromną zabawę i frajdę najmłodszym, a w tych nieco starszych potrafi rozbudzić dziecięcą niewinność i radość. Jeśli więc planujesz zabawę w takiej tematyce, koniecznie sprawdź stroje i akcesoria imprezowe w stylu bajkowym.

Przebrania dla dzieci w stylu bajkowym

Impreza przebierana, a Twoje dziecko marzy o tym, aby stać się  Myszką Miki, syrenką czy księżniczką? Świetnie się składa. W naszej ofercie są przebrania dla dzieci w stylu bajkowym, spośród których najmłodsi z pewnością wybiorą swoje ukochane postaci z bajek. Dla kobiet i dziewcząt proponujemy strój długowłosej Roszpunki, oraz sukienkę w paski  ze skrzydełkami, dzięki której poczujemy się jak ciekawa świata Pszczółka Maja. Z kolei dla mężczyzn i chłopców posiadamy w swojej ofercie m.in. strój magicznego Harrego Pottera oraz przerażającego Jokera z filmu Batman. Nasza oferta daje również możliwość dopasowania do siebie strojów dla kobiet i mężczyzn, dzięki czemu mogą powstawać idealne duety takie jak Shrek i Fiona, Superman i Supergirl, czy Księżniczka Leia i Yoda z Gwiezdnych wojen. 

Akcesoria na imprezę w stylu bajkowym

Jednak same przebrania to nie wszystko! W Mix Party znajdziecie również akcesoria na imprezę w stylu bajkowym. Twoje dziecko jest wielkim fanem świnki Peppy? Uwielbia oglądać Psi Patrol? A może co wieczór pochłania przygody Harry’ego Pottera? Bez względu na to, które postaci z bajek lubi Twoje dziecko, w naszej ofercie znajdziecie wszystko, co potrzebne, aby wyprawić urodziny czy inną imprezę w bajkowym stylu. Serwetki, talerzyki, czapeczki, balony i mnóstwo innych akcesoriów, bez których trudno byłoby sobie wyobrazić wyprawianie jakiejkolwiek imprezy.

pixel