AKCESORIA DMUCHANE

( ilość produktów: 116 )

Akcesoria dmuchane to produkty, bez których trudno wyobrazić sobie wiele udanych imprez! Dzięki nim można nadać im zupełnie innego charakteru i zapewnić wszystkim gościom moc niezapomnianych wrażeń. W końcu dmuchane akcesoria to nie tylko balony w kształcie liter, napisów czy z printami na cześć nowo narodzonego dziecka lub wieczoru panieńskiego! Co możemy zaoferować ponadto?  Przyjęcie w stylu hawajskim można urozmaicić dekoracjami w postaci dmuchanych palm, a także zwierząt: papug, małp czy tropikalnych ryb. Zabawa o tematyce meksykańskiej świetnie rozkręci się wśród dmuchanych kaktusów. Wieczór panieński lub kawalerski może nabrać pikanterii za sprawą frywolnych gadżetów - dmuchanych lal.

Jeżeli prowadzisz imprezy i chcesz zachęcić uczestników do wspólnej zabawy, dmuchane instrumenty będą dla Ciebie idealną propozycją. W ofercie posiadamy szeroki wybór gitar, a także keyboardy, marakasy, bębny, trąbki i saksofony. Akcesoria te dobrze sprawdzają się w pracy z dziećmi, ponieważ są bezpieczne, nie zawierają ostrych czy małych elementów. Żywe kolory i atrakcyjne kształty pobudzą wyobraźnię najmłodszych, zachęcając ich do kreatywnej zabawy.

Dmuchane stroje

Jeśli szukasz pomysłu na wyjątkowe przebranie, koniecznie postaw na dmuchane stroje! W takim kostiumie zwrócisz na siebie uwagę (oczywiście pozytywnie!) i bez dwóch zdań wyróżnisz się z tłumu. W naszym asortymencie jest mnóstwo różnego rodzaju akcesoriów, które pozwolą Ci urozmaicić swoje klasyczne przebranie, a także mnóstwo dmuchanych elementów, które możesz na siebie włożyć! Mamy w ofercie dmuchane kamizelki ratunkowe czy też dmuchane widły, skrzydła i rogi diabła. Oprócz tego możesz przemienić się w rycerza, wykorzystując jako rekwizyty dmuchany miecz i tarczę. Czeka również na Ciebie dmuchana maczuga, karabin czy szereg instrumentów muzycznych. Z takimi akcesoriami każdy strój będzie wyjątkowo, zabawny i oszałamiający!

pixel