Blog

Wieczór panieński na plaży

Wieczór panieński na plażyWieczór panieński to niesłychanie ekscytujące wydarzenie dla wszystkich Pań. Pozostaje żywo w pamięci na długie lata. Wspominamy każdy najdrobniejszy detal tego wieczoru oraz atmosferę. Jeżeli można sobie wyobrazić ciepły piach pod stopami i powiew morskiej bryzy, która ożywczo działa na nasze zmysły, to już jesteśmy coraz bliżej marzeń.
Przeczytaj więcej

Które stroje karnawałowe cieszą się największym uznaniem?

Które stroje karnawałowe cieszą się największym uznaniem?

Czas karnawału kwitnie w najlepsze! Nieodłącznym elementem tego okresu są oczywiście bale przebierańców. Jak co roku, jest kilka kostiumów, które cieszą się największym uznaniem. Które stroje karnawałowe dla dorosłych są najpopularniejsze? Przeczytasz w naszym dzisiejszym artykule! 


Przeczytaj więcej

Jaką wybrać maskę na karnawał?

Jaką wybrać maskę na karnawał?

Maska karnawałowa to nieodłączny element praktycznie każdego balu przebierańców. Jeśli nie masz pomysłu, jaką wybrać w tym roku – przychodzimy z kilkoma propozycjami. Omówimy zarówno maski dla dzieci, jak i straszne modele czy weneckie. Jesteście ciekawi, którą wybrać na karnawał? Podpowiadamy w naszym dzisiejszym wpisie blogowym! 


Przeczytaj więcej

Stroje karnawałowa dla chłopca i dziewczynki - przegląd

Stroje karnawałowa dla chłopca i dziewczynki - przeglądMartwisz się o przebranie karnawałowe dla dziecka na bal przebierańców w przedszkolu lub w szkole? Okres imprez i zabaw w pełni, dlatego najwyższy czas wybrać ciekawy kostium. Jakie przebrani są obecnie w modzie i po które stroje najchętniej sięgają maluchy? Przygotowaliśmy krótki przegląd topowych propozycji. Z pewnością wybierzecie coś ciekawego z dziećmi!
Przeczytaj więcej

Przegląd strojów karnawałowych dla dzieci

Przegląd strojów karnawałowych dla dzieciWłaśnie rozpoczął się uwielbiany przez wszystkich sezon imprez karnawałowych! Twoje dziecko wybiera się na bal przebierańców w szkole lub przedszkolu? Dla każdego malucha jest to wielkie wydarzenie, podczas którego chce czuć się wyjątkowo. Na jeden wieczór może wcielić się w ukochaną postać z bajki, gry lub filmu albo stać się ukochanym idolem – gwiazdą muzyczną czy piłkarską. Stroje karnawałowe dla dzieci niosą ze sobą mnóstwo radości, a dzięki nim każda dziewczynka i chłopiec mogą spełnić swoje marzenia o zostaniu księżniczką, policjantem, strażakiem czy piratem. Przygotowaliśmy zestawienie oryginalnych i wyjątkowych przebrań dla dzieci na karnawał. Jesteście ciekawi?
Przeczytaj więcej

Jakie stroje karnawałowe sprawdzą się na balu?

Jakie stroje karnawałowe sprawdzą się na balu?Wybierasz się na bal karnawałowy? A może wciąż się wahasz, bo nie wiesz, jakie kostiumy karnawałowe sprawdzą się na taką okazję? Oczywiście bardzo dużo zależy od charakteru imprezy. Jeśli jest to typowa zabawa karnawałowa w młodzieżowych klimatach, możesz bez obaw postawić na przebranie karnawałowe z bajki czy ulubionego filmu. W przypadku eleganckich balów przebierańców sprawa może być nieco bardziej utrudniona. Przygotowaliśmy kilka propozycji. Jesteście ciekawi?
Przeczytaj więcej

TOP 3 stroje karnawałowe dla kobiety

TOP 3 stroje karnawałowe dla kobietyImprezy karnawałowe to doskonała okazja, aby wyrazić siebie i na jeden wieczór przeobrazić się w swoją ulubioną postać z filmów, gier czy czarny charakter. Szukasz pomysłów na przebranie? Mamy kilka propozycji. Jednak w naszym dzisiejszym wpisie nie skupimy się na popularnych strojach karnawałowych dla kobiet, a tych najbardziej oryginalnych i wyjątkowych!
Przeczytaj więcej

Jak przebrać dziewczynkę za śnieżynkę?

Jak przebrać dziewczynkę za śnieżynkę?Udział w jasełkach dla każdej małej dziewczynki to ogromne wyzwanie, duży stres, ale również cała masa przyjemności. Szczególnie jeśli musi ona zagrać wdzięczna i uroczą postać, jaką bez wątpienia jest śnieżynka. Jak powinno wyglądać przebranie dla dziewczynki, która musi odegrać tę właśnie rolę? Podpowiadamy, jak powinien wyglądać strój uroczej śnieżynki!
Przeczytaj więcej

W co ubrać faceta na karnawał?

W co ubrać faceta na karnawał?Bale karnawałowe to doskonała okazja do tego, aby się świetnie bawić i wyrazić siebie ciekawym przebraniem. Jeśli Twój facet ma problem i do nie do końca wie, na jaki strój karnawałowy dla mężczyzn postawić, przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji. Jesteście ciekawi? Przeczytajcie nasz dzisiejszy wpis!
Przeczytaj więcej

Jasełka w przedszkolu, czyli pomysły na przebrania dzieci

Jasełka w przedszkolu, czyli pomysły na przebrania dzieciTrudno jest sobie wyobrazić oczekiwania na święta Bożego Narodzenia bez jasełek w przedszkolu lub szkole Twojego dziecka. Chociaż scenariusz przedstawienia każdego roku jest podobny, to i tak przygotowania do wydarzenia wymagają mnóstwo pracy i zaangażowania zarówno ze strony nauczycieli i pociech, jak i rodziców. Jeśli spoczął na Tobie obowiązek skompletowania stroju na Jasełka, o nic się nie martw! Przygotowaliśmy krótki przegląd propozycji.
Przeczytaj więcej
pixel