HAWAJSKI

( ilość produktów: 294 )

Chcesz wyróżnić się na zabawie? A może poszukujesz idealnego stroju na imprezę w stylu tropikalnym? W naszej ofercie znajdziesz nie jeden oryginalny strój hawajski. Proponujemy zestawy damskie i męskie. Dla kobiet przygotowaliśmy ciekawe komplety, na które składają się spódniczka z trawy, biustonosz z muszli oraz łańcuch kwiatów na szyję. Mężczyzna może zaś przebrać się za tubylca bądź pirata. Produkty wykonane są z dobrych jakościowo materiałów i zapewniają wygodę użytkownikom.

Proponujemy ponadto szereg dodatków i akcesoriów. W asortymencie dostępne są wąsy a’la Casanova, peruki, a także tamburyna. Dobór odpowiednich detali pozwoli wzbogacić strój hawajski i nadać mu wyjątkowego kolorytu oraz autentyczności. To idealny sposób, aby na czas imprezy wcielić się w niecodzienną postać. Zaskocz znajomych wyjątkową stylizacją! Z nami uda Ci się to bez dużych kosztów.

Posiadamy w ofercie także dmuchane balony w kształcie palmy, flaminga, czy tropikalnych rynek. Mogą być ciekawym dodatkiem do wystroju imprezy w stylu hawajskim.

pixel