Make-up imprezowy

( ilość produktów: 577 )

Planujesz zmianę wyglądu? Poszukujesz produktów do malowania twarzy i ciała? Jeśli interesuje Cię make-up imprezowy, świetnie trafiłeś! W naszej ofercie jest mnóstwo artykułów do makijażu, dzięki którym możesz wykonać niepowtarzalną charakteryzację na każdą imprezę! Możemy zaproponować Ci między innymi farbki do malowania ciała i twarzy w tubce, które są świetnym rozwiązaniem w przypadku wcielenia się m.in. w postać diabła, smerfa, kosmity czy klauna. Spektakularny efekt można uzyskać także przy użyciu zmywalnej kredy dzięki, której można w szybki sposób dokonać koloryzacji włosów. Natomiast sztuczne rzęsy nadadzą spojrzeniu każdej kobiety niesamowitą moc. Oczywiście nie możemy zapomnieć także o sztucznych nosach, które idealnie sprawdzają się w przypadku przebrania za Pinokia czy czarownicę.

Makijaż na Halloween

Czym byłaby najstraszniejsza impreza w roku, gdyby nie dobry i realistyczny makijaż na Halloween? W MixParty znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do stworzenia udanej, halloweenowej charakteryzacji. I to wszystko bez względu na to, w który upiór chcesz wcielić się tego wieczora! Postaw na kolorowe soczewki i przyklejane rany lub zrób sobie wyjątkowy makijaż farbkami dedykowanymi do ciała. Lateks pozwoli Ci stworzyć najstraszniejszą charakteryzację wampira czy kościotrupa, a dzięki sztucznej krwi i otwartym ranom w moment staniesz się zombie!

Akcesoria do charakteryzacji

Akcesoria do charakteryzacji, dzięki którym w dosłownie chwilę wcielisz się w dobry lub zły charakter? W Mix Party znajdziesz różnego typu akcesoria do charakteryzacji m.in. rany, sztuczną krew, lateks, farbki, lakier do włosów oraz sztuczne rzęsy. Bardzo realistyczne rany postrzałowe, złamane kości, trepanacja czaszki, przecięcia bądź poparzenia to idealne dodatki do makijażu na imprezę halloweenową. Dzięki takim produktom można w łatwy sposób uzyskać efekt postarzenia bądź uszkodzenia skóry. Pamiętaj, że w naszej ofercie są nie tylko akcesoria do charakteryzacji oraz kosmetyki, ale również gąbki do makijażu, pędzelki i wiele innych artykułów, które ułatwią Ci najbardziej profesjonalną pracę charakteryzatora!

pixel