Zakupy z sercem

2016-02-03
Zakupy z sercem

Walentynki w Polsce nie mają długiej tradycji, ale chęci do ich świętowania wśród zakochanych nie brakuje. Dla wielu par dzień 14 lutego stał się okazją do wręczenia upominków, zaproszenia osoby bliskiej sercu na romantyczną kolacje lub wspólny wypad do kina. Pomysłów na spędzenie czasu ze swoją drugą połówką jest wiele, a oferta kulturalna i komercyjna pozwala przebierać w pomysłach na najbardziej oryginalną randkę.

Również w naszym sklepie zakochani znajdą kilka gadżetów, które urozmaicą romantyczny wieczór we dwoje. Wśród nich sztuczne płatki czerwonych róż, które można rozrzucić na stole, podłodze lub na pościeli. Choć kwiaty te są utożsamiane z wyznaniem miłości, róże z powodzeniem można zamienić na nagietki. Oferujemy kilka kolorów dekoracji przypominających te niepozorne rośliny zwane kwiatami słońca i stosowanymi niegdyś jako afrodyzjak. Wśród nich znajdują się ozdobne sztuczne kwiaty w kolorze żółtym, pomarańczowym i czerwonym.

Do wprowadzenia romantycznego nastroju znakomicie nadadzą się papierowe lampiony, dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, w tym pomarańczowej, fioletowej i zielonej, a także walentynkowa girlanda w kształcie serc. Niezastąpione okażą się świece, jeśli jednak obawiacie się plam z wosku, mogą zastąpić je elektrycznymi lampkami emitującymi pulsujące żółto-pomarańczowe światło.

Zakochani mogą także pokusić się o zabawny walentynkowy gadżet. Paniom polecamy opaski do włosów z czerwonym serduszkiem lub fikuśne rajstopy z motywem serca. Panowie mogą ustrzelić wybrankę z łuku Amora.

Grzechem byłyby także nie wspomnieć o naszej kuszącej ofercie bielizny, wyjątkowo seksownej i odważnej, która nada wspólnemu świętowaniu odrobiny pikanterii.

Choć pomysłów na spędzenie wspólnego czasu jest wiele, mamy nadzieję, że nasze propozycje okażą się pomocne w planowaniu nastrojowego wieczoru. Wszak odpowiednia atmosfera jest kluczem, dzięki któremu tworzą się wyjątkowe wspomnienia. Resztę pozostawiamy fantazji zakochanych.

 

Pokaż więcej wpisów z Luty 2016
pixel